PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AWBS Içerik Yönetim Sistemi - Yeni -- AWBS 'de daha önce yapılmamış ...

istdizayn
06.Şubat.2010, 12:25
AWBS içerik yönetimi uygulamasının ayrıntıları Merhaba ;
Istdizayn.com olarak müşterilerimizin yoğun talepleri neticesinde ortak kullanıma sunmak amacı ile içerik yönetim sistemimizi hazırladık.
İçerik yönetim sistemimizin yapabildiklerini kısaca aktarmamız gerekirse .

Özel bir çaba harcamadan anında kullanıma hazır mevcut temanızla uygun sayfalar oluşturur
Banka Hesap Numaraları , Gizlilik Sözleşmeleri, Geri İade Koşulları , İletişim Formunuz, Biz Kimiz yada Hakkımızda gibi yazıları hazırlamak için özel bir çaba sarfetmeden rahatlıkla 2 tıklama ile sitenizde bu içerikleri devreye alabilirsiniz.
Istediğiniz kadar görsel , eğitim,video,tanıtım hazırlayabilir flash yada istediğiniz bir resimi zahmetsizce sitenize eklenmesini sağlayabilirsiniz.
Bütün bilgileri veri tabanında tuttuğu için temanız değişse yada sitenizin dosyaları zarar görse bile veri tabanı yedeğiniz olduğu sürece yeni temanıza adapte etmeniz , yada yeni tema içerisinde kullanmanız için size ileteceğimiz lisans dosyası , yönetim ve tema entegrasyon dosyasını AWBS kurulu klasör'e geri yüklemeniz yeterli olacaktır.
Mod-Rewrite Özelliği sayesinde bütün içerik html uzantılı bir link'e dönüşmekte ve arama motorları tarafından kolayca erişilebilir olmaktadır.
CSS - Dhtml yapı sayesinde tablosuz içerik yapılandırılması Google'ın hızlıca site içeriğinizi analiz etmezi ve uygun sonuçlara hızlıca ulaşmasını sağlayacaktır.
İstediğiniz zaman içerik yönetim sistemi ile ilgili sorularınıza cevap alabileceğiniz geliştirme ve önerilere açık olan firmamız soru ve taleplerinizde sizleri 2003 yılından beri yanlız bırakmadığı gibi bu yazılımında arkasında olmaktan gurur duyacaktır

Kullanımı :

AWBS yönetim paneline entegre olarak çalışmaktadır. içerik ekleyebilmek için sisteme üyeliğiniz gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu nedenle bütün güvenlik denetimleri AWBS yazılımı üzerinden sağlanmaktadır. bu sistemin güvenli bir şekilde çalışabilmesini sağlamaktadır.

Detayları için aşağıdaki link'i kullanabilirsiniz.

AWBS Türkiye Yetkili Satıcısı , AWBS Destek Merkezi , Rapid SSL Yetkili Satıcısı (http://www.istdizayn.com/awbs-icerik-yonetimi-uygulamasinin-ayrintilari.html)

null
06.Şubat.2010, 16:15
Yavuz tam böyle birşey arıyordum cok güzel bir çalışma emeğine sağlık fiyat vs gibi bilgileride yazarsan sevinirim

istdizayn
08.Şubat.2010, 10:54
AWBS Türkiye Yetkili Satıcısı , AWBS Destek Merkezi , Rapid SSL Yetkili Satıcısı (http://www.istdizayn.com/packages.php?spt=17)

30usd

iyi çalışmalar