Go Back   WHM/cPanel Support Platform » Türkce » Hosting ve Network » Duyurular, Haberler, Bilgilendirmeler

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16. January 2012
sonsuzhost sonsuzhost is offline
WHM VIP Member

sonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond reputesonsuzhost has a reputation beyond repute
CS-Cart banner çevirici modülü satışta (70 TL)

CS-Cart Banner çevirici modülü CS-Cart yönetim panelinizden banner çeviriciye eklediğiniz bannerları ziyaretçi sayfalarınızda otomatik döndüren modüldür.

[IMG]http://www.cs-cart.com.tr/mail-images/banner_rotator_module.png[/IMG]
Video DEMO:

CS-Cart banner çevirici modülü:
Genel Özellikler:
* Flash banner çeviricinin genişlik, yükseklik, adımların başlayacağı banner, köşe yuvarlaklığı, adım butonlarının gösterilip gösterilmemesi, play/pause butonunun gösterilip gösterilmemesi, flash banner üzerinde adım butonlarının pozisyon ayarı (sağ, orta, sol), başlık ve açıklama yazılarının gösterilip gösterilmemesi, başlık ve açıklama yazılarının rengi boyutu vb. bir çok ayarın direkt olarak CS-Cart yönetim panelinden yapılabilmesi.
* Bannerları direkt olarak CS-Cart yönetim panelinden ekleyebilme (herhangi bir XML vb. dosyada manuel olarak düzenleme yapmaya gerek kalmadan).
* Banner resmi olarak GIF, JPG, PNG ve SWF (Flash) dosyalar kullanabilme).
* Her bannera ayrı başkık ve açıklama yazısı yazabilme (başlık ve açıklamada HTML kodları kullanılabilir).
* Her bannerın ekranda kalma süresini ayarlayabilme.
* Her bannera tanımlayacağınız URL için hedef seçebilme (aynı pencerede aç yeni pencerede aç vb.).
* Banner çeviriciye eklediğiniz her bannerı dilediğiniz zaman düzenleme yada silme imkanı.
* CS-Cart bloklar bölümüne otomatik entegrasyon sayesinde Banner bloğunuzu istediğiniz sayfaya kolayca ekleyebilme.
Modül fiyatı: [SIZE=4]70 TL[/SIZE]
Detaylar, ekran görüntüleri ve sipariş için:
CS-Cart Türkiye CS-Cart banner çevirici (banner rotator) modülü.
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules