Diger Kontrol Panelleri » Plesk

plesk panel'de Time-out süresini nasıl uzatabilirim

http://forum.whmdestek.com/

Go Back   WHM/cPanel Support Platform » Türkce » WHM cPanel » Diger Kontrol Panelleri » Plesk

Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
Old 4. December 2010
Atari

behzat19800 is on a distinguished road
plesk panel'de Time-out süresini nasıl uzatabilirim

vb'den smf'ye geçmek istedim ama işlem tamamlanamadı

hata kodum aşağıdaki
Code:
Converting...
Converting posts (this may take some time)...
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY null' at line 203
bunu smf forumlarına yazdım cevap aşağıda

Code:
ne yazık ki çevirmen aracı (convert.php) işi bütün olarak yapar... Time-out alıyorsanız lütfen hostinginiz ile görüşün ve sizin için tek sefere mahsus bu süreyi yükseltsinler... Harici sorunları konu altından yazın yardımcı olmaya çalışırım
plesk panel 9.5 kullanıyorum. Time-out nasıl uzatabilirim yada nasıl yapılır
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Spurl this Post!Reddit! Wong this Post!
Reply With Quote
Old 7. December 2010
KLAMP's Avatar
Administrator

KLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond repute
Send a message via MSN to KLAMP
pico /usr/lib/php.ini içinde aşağıdaki satırları Bulup değerleri yükselletirin hosting Firmanıza

Örnek
max_execution_time = 2000
max_input_time = 160

Skype Adresi bilgi_482
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!Spurl this Post!Reddit! Wong this Post!
Reply With Quote
Old 8. December 2010
Atari

behzat19800 is on a distinguished road
anladım teşşekürler
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules