Go Back   WHM/cPanel Support Platform » Türkce » Site, Sunucu Sorunlariniz ve cözümleri » Site, Server Genel

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 7. May 2010
KLAMP's Avatar
KLAMP KLAMP is offline
Administrator

KLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond repute
Send a message via MSN to KLAMP
cPanel Artık Windows Sunucularda

Bilindigi Üzere cPanel Sadece Linux Serverlarda calismaktaydi cPanel üreticileri
Windows sunucular icin de özel bir calismalari Sürmekteydiler benim anladığım kadarıyla bu çalışma Bitmiş artık çünkü Windows sunucular için test Lisansı sunmuşlar cpanel gibi güçlü bir panelin windows sunucularda olması devrim gibi bir haber oldu

İlgili konuya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

Overview - Enkompass

Enkompass Bayii Reseller DEMO GİRİŞİ TIKLA

Username: admin
Password: p@ssw0rd!

Enkompass Hosting Hesabı Girişi DEMO GİRİŞİ TIKLA

Username: enkdemo
Password: p@ssw0rd!

deneme yapan arkadaşlar 64 bit windows sunucularda çalıştığına dair detay verdiler cpaneli windows sunucuya kuracak arkadaşların sunucularının 64 bit olması gerekmektedir bilginiz olsun

[IMG]http://i40.tinypic.com/fn7qxy.png[/IMG]

enkompass Lisans Fiyatları

Hesap sayısı hosting hesabı : 500 adet AYLIK :55 $
Hesap sayısı hosting hesabı : 500 Adet YILLIK :600 $
Hesap sayısı hosting hesabı : 500 adet 2 yıllık 1.100 $
Hesap sayısı hosting hesabı : 500 adet 3 yıllık 1.500 $
Hesap sayısı hosting hesabı : 1000 adet aylık 105 $
Hesap sayısı hosting hesabı : 1500 adet aylık 150 $

kaynak Sayfa
Enkompass for Microsoft IIS7 and Windows Server | BuycPanel.com

Bileşen: Gereklilik
Işlemci: x64 tabanlı işlemci
Bellek Önerilen: 4 GB RAM
Disk Alanı: 40GB + paylaşımlı disk

Bileşen: Gereklilik
Mimari: x64
İşletim Sistemi: Windows Server 2008 veya Windows Server 2008 R2
Editions: Web *, Standart, Veri Merkezi, veya Enterprise Edition
Web Sunucusu: IIS 7.x
Kimlik Doğrulama: Active Directory
FTP Sunucu Microsoft FTP 7.x (Enkompass-yüklü)
* Web Edition Enkompass tarafından gerekli olan Active Directory, içermez. Eğer tek başına bir sunucu yapılandırma yapıyorsanız, Standart, Veri Merkezi, veya Enterprise Edition yüklemeniz gerekir.

Last edited by KLAMP; 8. January 2013 at 21:39.
Reply With Quote
Old 30. July 2010
yagmurcuk yagmurcuk is offline
Athlon

yagmurcuk is on a distinguished road
Selamlar, hala test aşamasında mı?Windows için cpanel lisansı alamıyorsak plesk dışında ne öneriyorsunuz?
Reply With Quote
Old 30. July 2010
KLAMP's Avatar
KLAMP KLAMP is offline
Administrator

KLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond repute
Test Aşaması Bitti SatınAlabilirsiniz cpaneli windows sunucuda kullanabilirsiniz ama sunucunuz 64 bit olması gerek sunucunuz

Skype Adresi bilgi_482
Reply With Quote
Old 31. July 2010
yagmurcuk yagmurcuk is offline
Athlon

yagmurcuk is on a distinguished road
Teşekkürler

Selamlar, pleskin sorunları bir türlü bitmedi ve boşda duran bir serverıma windows kurarak cpaneli windowsu deneyeceğim. konuyla ilgili nette bilgisi olan çok az kişi var.konuyla ilgili arkadaşlardan,cpanel windows konusunda muhtemelen sorunları yazan olursa sevinirim. her türlü tavsiyeye ihtiyacım var.Yardımlarınızı rica ediyorum

Last edited by KLAMP; 21. October 2012 at 12:21.
Reply With Quote
Old 22. December 2010
KLAMP's Avatar
KLAMP KLAMP is offline
Administrator

Quote:
Originally Posted by yagmurcuk View Post
Selamlar, pleskin sorunları bir türlü bitmedi ve boşda duran bir serverıma windows kurarak cpaneli windowsu deneyeceğim. konuyla ilgili nette bilgisi olan çok az kişi var.konuyla ilgili arkadaşlardan,cpanel windows konusunda muhtemelen sorunları yazan olursa sevinirim. her türlü tavsiyeye ihtiyacım var.Yardımlarınızı rica ediyorum
cpanel windows sunucular için versiyonu ekompass 64 bit Windows sunuculara kuralabiliyor Bildiğim kadarıyla her windows sunucuya kurulmaz yani 32 bit sunucuya kuramazsınız
64 bit windows sunucunuz Olması gerekmektedir benim önerim 4 GB Ram Sunucu

Skype Adresi bilgi_482
Reply With Quote
Old 22. December 2010
DevilMorgan DevilMorgan is offline
Athlon Dual Core

DevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond reputeDevilMorgan has a reputation beyond repute
ben geçen ay tam kurmaya niyetlendim başladım birkaç hata çıktı onları aştım en son bişey çıktı biraz uğraştım sonra formatladım plesk 9.5 kurdum server 2008

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules