Go Back   WHM/cPanel Support Platform » Türkce » Site, Sunucu Sorunlariniz ve cözümleri » Site, Server Genel

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 27. January 2015
halilcan halilcan is offline
Mail Onayi Bekleyen Üye

halilcan is on a distinguished road
SSl kurulumunda sorun

Arkadaşlar merhabalar kolay gelsin kendi serverımda barındırdığım web siteme whmden ssl kurulumu yaptım Shared ip seçimi üstünden web sitesine https olarak girilebiliyor ve herhangi bir problem gözükmüyor fakat sağ tuş dediğimizde kimlik doğrulandı yaziyor bağlantıya tıkladığımızda sunucu tls 1.0 kullanıyor yaziyor ve altta ise sunucu tls yeniden anlaşma uzantısını desteklemiyor yaziyor. bir çok kişiyle görüştüm ve yabancı forumları dahi araştırdım fakat hala çözüm bulmuş değiim

detaylar ssllhopper üstünden incelediğimde sslnin düzgün şekilde kurulu olduğunu yaziyor

ssl kurulumundan sonra ftp'den www klasörü kayboldu tüm dosyalar puplic_html içinde ve ssl adında bir klasör oluştu orda

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Reply With Quote
Old 28. January 2015
halilcan halilcan is offline
Mail Onayi Bekleyen Üye

halilcan is on a distinguished road
arkadaşlar? bu okadar zor birşeymi en azından bunun ne olduğu hakkında bilgi verebilecek kimsedemi yok
Reply With Quote
Old 3. March 2015
KLAMP's Avatar
KLAMP KLAMP is offline
Administrator

KLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond repute
Send a message via MSN to KLAMP
www klasörü puplic_html kısa yoludur önemli olan puplic_html klasörüdür

ssl ile ilgili sorununuzu ssl sertifika hizmetini aldığınız firmaya başvurmalısınız belirttiğiniz gibi sorunla ilgili olara daha önceden karşılaşmadığımız için ilgili soruna çözüm olabilicek bir yöntem önerisi sunamıyoruz.

Skype Adresi bilgi_482
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules