Go Back   WHM/cPanel Support Platform » Türkce » Site, Sunucu Sorunlariniz ve cözümleri » Site, Server Genel » WHMCS Destek

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 1. February 2015
kaancity kaancity is offline
Atari

kaancity is on a distinguished road
Unhappy Üye olmadan domain sorgulayamama problemi

Merhaba arkadaşlar.
Bu forumdaki ilk postum ve umarım bundan sonra bol bol bilgi paylaşımında bulunuruz.

Benim başımda şöyle bir problem var. Sitemin anasayfası ya da domainchecker.php sayfasında üye olmadan domain sorgulamaya kalktığınızda

Quote:
.com geçersiz uzantı
.net geçersiz uzantı
gibi hatalar vermekte. Fakat sisteme giriş yapılığı zaman hiç bi problem olmadan sorgulama yapılmakta ve fiyatları gösterilmektedir.

Aynı şekilde toplu transfer (?search=bulktransfer) sayfasında da üye olmadan hiç bir fiyat gözükmemekte login olduktan sonra sistemde belirlediğim fiyatlar gözükmektedir. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Yasak değilse site anasayfası: dukkanimnette . com
Reply With Quote
Old 1. February 2015
KLAMP's Avatar
KLAMP KLAMP is offline
Administrator

KLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond reputeKLAMP has a reputation beyond repute
Send a message via MSN to KLAMP
whmcs otomasyon sisteminizde admin yönetim panelinde satmak istediğiniz alanadlarını belirledinizmi? belirlediğiniz durumda böyle bir hata alıyorsanız default temada deneyin orada sorun oluyormu diye

Skype Adresi bilgi_482
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules